Інформація для зацікавлених  процесом установки технологічної лінії або обладнання для катофоретичного  фарбування

 

Катофоретичне фарбувальне обладнання коштує набагато дорожче ніж ,наприклад, ванни для фарбування процесом занурення або кабінок для фарбування, оснащених системою елекростатичного оприскування або напиленням  порошковою фарбою.

Відомо, що не існує «універсальних»  методів фарбування,  які б підходили для всіх лакофарбових продукцій, з урахуванням вимог антикорозійного захисту і багатошарового покриття.

Більшість виробів з металу, а, особливо, автомобільні запчастини, які виготовлені з листового металу: зігріваючі або зварені,  досить складної форми і  мають важко доступні місця для фарбування  а також «волосисті» щілини  між зігріваючими  платинами металу.

Для таких складних виробів це єдиний катофоретичний метод фарбування,  в звязку з чим:

- Відмінно проникнення фарби в зазор між пластинами

- Легко регульована товщина

- Дуже гарна якість покриття без патьоків , Недофрбування

- Максимально можливе зчеплення і стійкість до корозії.

- Найменша витрата чорнила при збереженні необхідної корозійної стійкості

- Майже повне використання фарби, без втрати, що відбуваються в тій чи іншій

більше інших методів покриття

- Самий низький викид летких продуктів на сушку.

- Обладнання та фарба магазини безпечні і нетоксичні: не горючий і не вибуховий, з

у зв'язку з водної фарбою. і мінімальна кількість летючих розчинників

- Мінімальна кількість води, через катафорезу тільки періодичні знімки підкисленою аноліта без твердих частинок (легко нейтралізовані) і для підготовки поверхні, завжди є вода для прання збитки від операцій до катіонного електроосадження.

У katoforetycznym живопису, декоративно безбарвна фарба, будівельні приналежності, Ванна кімната, електрику і ювелірні вироби можуть бути безбарвним покриттям фарбування на будь-яку кількість кольорів, в тому числі " золотисим "        в будь-який відтінок ви також можете малювати з металевим пігментом фарби і фарбування всіх видів металу.

Енергоємність процесу сушіння при температурі 180 ° C схожий на, що для всіх фарб на водній основі.

Вищезазначені пристрої. Переваги, ви можете побудувати в ряд альтернатив:

- У безперервному режимі руху, годинник операційної системи (як оперативної більш гнучким), відповідно до виробничої системою

- Залежно від розміру пристрою, а фінансовий інвестор, ви можете використовувати ручне управління транспортом або принаймні автоматично.

Крім того, виконання окремих команд і контроль за їх роботою можуть бути пов'язані з більш-менш автоматичної операції або функції інвестора домовилися

Це вище: інвестор бажає або розрахунок рентабельності, який впливає на вартість обладнання. Незалежно від того, вище. Блок повинен бути побудований, щоб забезпечити оптимальну продуктивність і надійність.

.

Так як пристрої для картин катофоретичного (особливо великі) не є простими по конструкції в цілому були і купуються у спеціалізованих виробників і належним чином рекламуються, часто за кордоном.

Створений проблеми, як побудувати в Польщі з відносно дорогим обладнанням торгового обладнання jaknajtaniej можливо, з оптимальними експлуатаційними характеристиками

Досвід показує, що навіть складна проблема будівництва і монтажу може бути розділена на ряд проблем, легко, і що ви можете зробити наші власні інвестора семінар

Експериментально перевірено в 10 заходах - об'єкти цього методу в якості дешевого способу здійснення промислового устаткування ікатофоретичного фарбувальною лінії без торговий комплекс.

Майже всі рослини, вибравши для установки катафорезу як правило, мають семінару засоби та ресурси, часто металевих матеріалів для використання в будівельної техніки.

- Провели були адекватними Техніко-економічне розрізнення

- Розуміння інвесторів, які будь-хто може зробити, в тому числі домовленості з іншими підрядниками інших команд, включених до катафорезу випадку, якщо інвестор не в змозі виконувати певні команди, або повинні зробити це спеціалізований виробник - розроблена було точним і ясним для всіх, виконавча документація, механічні - електричні та технологічні та відповідних припущеннях для інших робіт, таких як транспорт підрядників вішалки, будівництво та монтаж.

- Попереду виконавчої документації, списки покупок були розроблені відділів продажів і інших відповідних інформаційних матеріалів

- Домовилися з невиконанням авторів пунктів і проектів, необхідних для катафорезу як електродіалізу картриджів, змішування сопла, та інших електричних та панелі управління часто.

Виходячи з цього, інвесторам здійснюється в домі металеві конструкції і частини установки, після покупки устаткування і арматури команд був проведений монтаж схеми технологічних факторів. В залежності від потреб спостережень були проведені, пояснюючи можливі неясності і широка інформація про роботу навісних агрегатів і схеми, так що після установки інвестора робітники були готові працювати з обладнанням.

Запуск взяли участь:

- Автори проектів,

- Співробітники інвестора (редактори в цілому залишалася пізніше в якості підтримки) пристрій

- Співробітники служби фарби провайдера або підготовки поверхні

Після запуску наступної нормальної роботи.

Деякі з таких пристроїв здійснюється вже кілька років,

. (На прикладі додається фотографії, статті і прес-релізи на цьому сайті.)

Вартість такого обладнання здійснюється таким чином, істотно нижче, іноді по кілька разів в залежності від вартості покупки комплектного устаткування. Вартість аналізу, проведеного інвесторів.

Так і виконуються для виробництва пристроїв, забезпечення оптимального рівня технології, працездатності і якості нанесеного покриття, які можуть бути підтверджені

Користувачам ..

Якщо вас цікавить, я буду більше інформації.

Jerzy Smaczyński      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel/fax  +48  (42) 656 74 55     +48  602 636 049